LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Year
ca: Any

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.
