LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: On
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Year
es: Año

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Revision log message
es: Mensaje del historial de revisiones

en: Briefly describe the changes you have made.
es: Describa brevemente los cambios que ha realizado.
