LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Year
hr: Godina

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
