LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Year
nl: Jaar

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.
