LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Year
sk: Rok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.
