LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: On
sv: På

en: Date
sv: Datum

en: Year
sv: År

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.
