LocalGov Irish Planning Notices (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: Year
ta: வருடம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது
