LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
