LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
