LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.
