LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.
