LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.
