LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.
