LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
