LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Closing Date
de: Ende Datum:

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Revision log message
de: Protokollnachricht der Revision

en: Briefly describe the changes you have made.
de: Die vorgenommenen Änderungen kurz beschreiben.

en: Best match
de: Bestes Ergebnis
