LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
