LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Revision log message
es: Mensaje del historial de revisiones

en: Briefly describe the changes you have made.
es: Describa brevemente los cambios que ha realizado.
