LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.
