LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Revision log message
fr: Message du journal de version

en: Briefly describe the changes you have made.
fr: Décrire brièvement les modifications apportées.
