LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
