LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.
