LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
