LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
