LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Revision log message
it: Messaggio di revisione per il log

en: Briefly describe the changes you have made.
it: Descrivere brevemente le modifiche apportate.
