LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: Briefly describe the changes you have made.
ja: 行った変更について簡単に説明します。
