LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
