LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: - All -
ka: - ყველა -
