LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
