LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: On
ml: ഓൺ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
