LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan
