LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
