LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
