LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Briefly describe the changes you have made.
ru: Кратко опишите внесённые вами изменения.
