LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Search
se: Oza

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
