LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
