LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
