LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.
