LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.
