LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.
