LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
