LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة
