LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Apply
bg: Търси
