LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Search
bs: Pretraga

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
