LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Briefly describe the changes you have made.
da: Giv en kort beskrivelse af dine ændringer.
