LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -
