LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
