LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.
