LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
