LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
