LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.
